KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343017
nr 1234 3017
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Stockholmsmotiv, signerad. Motivet: 25x29
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:51:41
11/2 02:29:01
11/2 12:18:12
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg